WeTransfer

WeTransfer Web Apps için

Fotoğrafları ve videoları paylaşmanın sorunsuz yolu

WeTransfer, arkadaşlarınıza e-posta yoluyla en çok 10 GB fotoğraf ve video göndermenizi sağlayan bir uygulamadır.

Tam açıklamayı görüntüle

AVANTAJLAR

  • Harika görünümlü kullanıcı arayüzü
  • Aktarımı çok basit
  • En çok 10 GB fotoğraf veya video gönder

DEZAVANTAJLAR

  • Daha fazla resim seçimi seçeneği gerekli

Çok iyi
8

WeTransfer, arkadaşlarınıza e-posta yoluyla en çok 10 GB fotoğraf ve video göndermenizi sağlayan bir uygulamadır.

WeTransfer nasıl çalışır?

Fikir, göndermek istediğiniz görüntü ve video dosyalarını seçip kime göndermek istediğinizin e-posta adresini girmenizdir.

WeTransfer, daha sonra, alıcıya, dosyaların nereye yüklendiğine dair bir bağlantı içeren bir posta gönderir. Ardından görüntüleri veya videoları bilgisayarlarına veya akıllı telefonlarına indirmek için bu bağlantıyı tıklarlar.

Dropbox veya Google Drive'da herkese açık bir klasöre yükleme yapmak ve daha sonra bağlantıyı birisiyle paylaşmak için daha hızlı bir alternatiftir ve açık bir şekilde resimleri tek tek veya küçük gruplar halinde e-postayla paylaşmaktan çok daha pratiktir.

Uygulama, aktarma başına 10 GB'a kadar destekler, ancak WeTransfer Plus hizmetine abone olursanız, ek depolama alanı ve yaptığınız transferlerin kaydını tutma gibi diğer avantajları da alırsınız.

Dosyaları göndermek hiç bu kadar şık olmamıştı

WeTransfer ile dosya aktarımı, ultra minimalist bir kullanıcı arayüzü sayesinde mümkün olduğu kadar kolaylaştırılmıştır. Kamera Rulonuzdaki videolar ve görüntüler küçük resimler olarak görüntülenir ve basitçe göndermek istediğinizi seçmek için bunları seçersiniz. Bir resmi önizleyebilir veya küçük resme uzun basarak yalnızca video oynatmaya başlayabilirsiniz. Görüntüler ay olarak gruplandırılmıştır ve ay ismine dokunarak önceki aylarda aşağı doğru ilerleyebilirsiniz.

WeTransfer, muhtemelen birisine dosya göndermenin en güzel yoludur. Çevrimiçi sürümde olduğu gibi, uygulama, kullanıcı arayüzünde muhteşem fotoğraflar kullanıp, dosyalarınızın yüklenmesini ve aktarılmasını beklerken bunları duvar kağıtları olarak görüntülüyor.

Bu çekici bir sistem, verilen, ancak uygulama bazen biraz çok basit hissediyor. Her bir parmağınızla ayrı ayrı dokunmanız gerektiğinden, göndermek için birden çok görüntü seçmeyi kolaylaştırmaz. Birden fazla görüntü seçmek için bir tut ve sürükleme hareketini kullanabilmek güzel olurdu.

Aynı şekilde, Seç / Seçimi Kaldır seçeneklerinin yanı sıra belirli bir aydaki tüm görüntüleri seçme olanağı yoktur.

Büyük dosyalar göndermek için mükemmel

Android'inizden birine birden fazla dosya veya büyük dosya göndermek istiyorsanız, WeTransfer idealdir. Bu 10GB'a kadar fotoğraf ve video desteği - ve muhteşem görünüyor!

web-apps için Sosyal ve İletişim en fazla indirilenler

WeTransfer

Web Sitesini Ziyaret Et

WeTransfer Beta

WeTransfer hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Sponsorlu×